آخرین مقالات

تبلیغات

آماده سازی شرکت ترکسل

آماده سازی شرکت ترکسل برای دوره تعطیلی 17 روزه جدید که در محدوده اقدامات Covid-19 انجام شده است به پایان رسید .

 

طبق بیانیه ترکسل ، ترکسل که از طریق زیرساخت های قوی خود در این فرآیند راه حل های مناسب برای نیازهای مشتریان خود را ارائه خواهد داد ، همچنین به طور شبانه روزی و با تعداد 1300 نفر در سراسر ترکیه خدمت خواهد کرد.

با تشکر از اقدامات انجام شده ، مشتریان Turkcell که به کار و آموزش خود از خانه ادامه می دهند ، مانند گذشته از اینترنت سریع و با کیفیت بالا استفاده می کنند.

گدیز سزگین

گدیز سزگین ، معاون مدیر کل Turkcell مسئول فن آوری های شبکه ، که نظرات وی در این بیانیه نقل شد ، اظهار داشت که آنها سالهاست با بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه می دهند و گفت:

“در طول دوره اپیدمی ، که تغییرات زیادی در زندگی روزمره ما ایجاد کرد ، ما به سرعت عملیات لازم را در تمام لایه های شبکه خود انجام دادیم. در این دوره که کاربران از تحرک کمتری برخوردار هستند و بیشتر در خانه هستند ، ما به پوشش و ظرفیت سرمایه گذاری خود در تسریع می پردازیم.

زیرساخت ارتباطی موبایل و ثابت برای تأمین نیازهای آنها. 7 روز 24 ساعت. ما تمام توان خود را برای ارائه خدمات برتر به مشتریان خود در طی فرآیند “خاموشی کامل” با 1300 پرسنل میدانی کار می کنیم ، 110 وسیله نقلیه سیار آماده استفاده در صورت لزوم ، و منابع انرژی جایگزین ما.

“ما با هدف حفظ تجربه مشتریان خود در بالاترین نقطه تحت هر شرایط و شرایطی”

ترکسل

سزگین با بیان اینکه آنها شبکه های خود را با افزایش ظرفیت تقویت کردند ، اظهار داشت که آنها به سرعت به دلیل تغییر عادات استفاده در دوره اپیدمی ، سرمایه گذاری های لازم برای تأمین نیازهای روزافزون مشتریان را انجام داده و تمرکز خود را بر روی آوردن خانه به الیاف ادامه دادند اینترنت با سرمایه گذاری هایی که در طی این اپیدمی تسریع کردند.

سزگین گفت: “ما با فناوری Wi-Fi 6 که سال گذشته برای اولین بار در ترکیه به مشتریان خود معرفی کردیم ، خدمات اینترنت با سرعت بسیار بالاتری را ارائه می دهیم.

هدف ما این است که تحت هر شرایطی تجربه مشتریان خود را در بالاترین نقطه نگه داریم. ما با تمام توان به کار خود ادامه خواهیم داد تا زندگی آنها را آسان تر کنیم. ” عبارات را به کار برد

istanbulyar.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استانبولیار ، مرجع اطلاع رسانی فارسی زبانان ترکیه با تایید اشتراک در نوتیفیکیشن هم ما را خوشحال کنید و هم در لحظه از آخرین اتفاقات سایت باخبر بشید.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها