حمل و نقل

اپلیکیشن Moovit

اپلیکیشن Moovit، راهنمای حمل و نقل عمومی، مسیریابی، نقشه مترو و اتوبوس استانبول

موویت Moovit یک برنامه رایگان برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی در استانبول و دیگر شهرها است. نقشه مترو استانبول، نقشه خطوط اتوبوس استانبول، نقشه متروبوس و سایر مسیرها را نیز می توانید با تفکیک ایستگاه ها در موویت مشاهده کنید.

برای جا به جایی در شهر با توجه هزینه بالای تاکسی استفاده از وسایل نقلیه عمومی با استانبول کارت میتواند در کاهش هزینه های سفر موثر باشد. اما این سوال همیشه ذهن توریست های ایرانی را مشغول کرده است. مثال برای رفتن به میدان تکسیم یا جای دیگر، کجا و اتوبوس شماره چند را باید سوار شوم؟

به جای جستجو برای یافتن تصاویر نقشه مترو و اتوبوس استانبول، می توانید به راحتی از اپلیکیشن Moovit استفاده کنید. موویت مسیرها را به همراه یک نقشه پویا از مترو و اتوبوس استانبول به شما نمایش می دهد و بدین صورت شما از یافتن نقشه و تصاویر آن بی نیاز می شوید.

وب سایت Moovit

دانلود اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی

google play App store

با استفاده از موویت می توانید در هر نقطه از جهان که هستید به اطلاعات مرتبط با سیستم حمل و نقل مکان خود دسترسی داشته باشید.

این نرم افزار کاربرد بسیار ساده ای دارد به این نحو که شما تنها باید مقصد مورد نظرتان را در آن مشخص کنید تا نزدیک ترین مسیر حرکت از مکانی که در آن قرار دارید یا مکانی که می خواهید به عنوان مبداء مشخص کنید، در اختیارتان قرار گیرد.

موویت به طور پیش فرض مسیرهای رفت و آمد مختلفی را بر مبنای انواع مختلف وسیله های حمل و نقل در اختیار شما می گذارد با این حال شما می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید که تنها مسیرهای حرکتی نوع خاصی از وسایل حمل و نقل را در اختیار شما بگذارد.

اپلیکیشن Moovit

در موویت شما تنها باید یک مسیر را انتخاب کنید تا برنامه روند حرکت از آن مسیر را در قالب دستورالعمل مرحله به مرحله یا یک فرآیند ناوبری زنده در اختیارتان بگذارد.

اپلیکیشن Moovit دقیقا به شما می گوید که کجا بروید و حتی زمانی که در حال نزدیک شدن به مقصدتان هستید، با دادن هشدار شما را مطلع می سازد تا مجبور نباشید که در طول کل مسیر به صفحه نمایش گوشی خود خیره شوید.

این برنامه جدول های زمانی اتوبوس ها و قطارها را نیز در اختیارتان می گذارد و علاوه بر این کاربر را قادر می سازد تا مقصدها و خطوط تردد مورد علاقه اش را ذخیره کند تا بتواند در آینده با سرعت بیشتری به جداول زمانی و مسیرهای مورد نظرش دسترسی داشته باشد.

اپلیکیشن Moovit به ویجت ها، نقش های آفلاین و اطلاعات حمل و نقل هزاران شهر از ۸۰ کشور جهان نیز مجهز شده است. این نرم افزار تنها برنامه حمل و نقل است و یکی از بهترین اپلیکیشن های اندروید رایگان موجود در بازار محسوب می شود.

اطلاعات بیشتر
نسخه کنونی:اندازه:
دفعات نصب:
با دستگاه متفاوت استبا دستگاه متفاوت است
۵۰,۰۰۰,۰۰۰+
ارائه‌کننده:نسخه Android مورد نیاز:
رتبه‌بندی محتوا
Moovitبا دستگاه متفاوت است
دارای رتبه ۳ سال به بالا

 

دانلود نقشه های مهم ترکیه و استانبول

فرشید نورزاده

متخصص طراحی سایت ، وردپرس ، المنتور ، HTML & CSS ، سئو و بهینه سازی سایت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا