آخرین مقالات

تبلیغات

بازشدن مرز ایران و ترکیه

بازشدن مرز ایران و ترکیه :

در وان ، که طولانی ترین مرز زمینی با ایران را دارد ، گذرگاه ها در دروازه گمرک Kapıköy از سر گرفته شده اند ، که به مدت 14 ماه در محدوده اقدامات ویروس کرونا محدود شده است.

دروازه گمرک Kapıköy ، واقع در منطقه Saray و به دلیل افزایش پرونده ها در ایران در 24 مارس 2020 ، برای عبور از وسایل نقلیه و عابر پیاده مسدود است ، امروز افتتاح شد.

مهمت امین بیلمز ، فرماندار و معاون شهردار شهرداری کلانشهر ، اظهار داشت که باز شدن درب رضایت زیادی را در بین مردم وان ایجاد کرده و از کسانی که در باز شدن در کمک کردند تشکر کرد.

بازشدن مرز ایران و ترکیه

بازشدن مرز ایران و ترکیه :
فرماندار بیلمز با بیان اینکه تمایل جدی مردم منطقه برای گشودن درها وجود دارد و وی واسطه ای برای حمل خواسته ها به آنکارا در این مسیر است ، گفت:

“به ویژه معاونان شما ، اتاق های مشاغل و تجار ما و مردم ما که در بخش گردشگری فعالیت می کنند همه این تقاضا را ابراز داشتند. این درخواست مورد استقبال قرار گرفت.

ما مقدمات لازم را برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل فراهم کردیم.

با باز شدن درب ، اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از هر گونه مشکل در زمینه بهداشت انجام دادیم برای اینکه مهمانان به راحتی به شهر بیایند ، شهرداری متروپولیتن وان در یک حلقه با 4 اتوبوس بزرگ بین شهری قرار خواهد گرفت.

ما می خواهیم نتیجه ای حاصل شود که در آزمایشات ویروس کرونا تا چند ساعت دیگر منفی باشد. ما بدون آزمون منفی کسی را نمی گیریم.

در مبتلایان به یافته های ویروس کرونا مصرف نمی شود. به عنوان طرف ترک ، درب ما از عصر دیروز باز است ، اما ما انتظار داریم که این روند در طرف ایرانی پایان یابد.

طرف ایرانی نیز باید مقدمات خود را تکمیل کند. ما سلامتی مردم وان را به خطر نمی اندازیم.

تعداد محدودی پاس همچنان ادامه دارد. ایرانیانی که آزمایش ویروس کرونا آنها منفی بود ، پس از کنترل ها از ساعت صبح از طریق گمرک وارد کشور شدند.

ما همچنین شهروندان ترکیه ای که از ایران می آیند را در انزوا نگه خواهیم داشت.

رئیس جمهور ما رجب طیب اردوغان ، که به درخواست های ما برای باز کردن در پاسخ مثبت داد ، و وزیر بازرگانی ما ، وزیر کشور ، وزیر بهداشت ، برهان کیاتورک ، عضو هیئت اجرایی تصمیم گیری مرکزی حزب AK (MKYK) ، فاتح چیفتچی و ظاهر Soğanda از طرف مردم وان سپاسگزاریم. “- VAN

istanbulyar.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *