آخرین مقالات

تبلیغات

به روزرسانی واتس اپ

سازمان رقابت اعلام کرد که به روزرسانی واتس اپ برای هیچ کاربری در ترکیه اعمال نمی شود.

پس از توافق بحث برانگیز رازداری WhatsApp ، یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسان ، که اطلاعات شخصی را در معرض خطر قرار می دهد ، توسعه جدیدی اتفاق افتاد.

به روزرسانی واتس اپ

در بیانیه ای که توسط سازمان رقابت ارائه شده است :

“به ما ابلاغ شده است که به روزرسانی واتس اپ ، که شامل به اشتراک گذاری داده ها است ، برای هیچ کاربر ، از جمله کسانی که آن را تأیید می کنند ، عملی نمی شود.”

در ماه های گذشته ، واتس اپ توافق نامه جدیدی برای حفظ حریم خصوصی تهیه و در دسترس کاربران خود قرار داده است.

واکنش ها به قرارداد WhatsApp ، که امنیت کاربران را به خطر می اندازد و شامل به اشتراک گذاشتن برخی داده ها با اشخاص ثالث است ، مانند بهمن رشد کرد و بسیاری از کاربران به سایر برنامه های پیام رسانی روی آوردند.

پلت فرم پیام رسانی WhatsApp که حدود 2 میلیارد نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند ، در تاریخ 15 مه برای امضای توافق نامه محرمانه منقضی شد که واکنش کاربران را به خود جلب کرد.

واتس اپ اعلام کرده است که کاربرانی که این توافق نامه را تأیید نکنند در حساب های خود محدود می شوند.

سازمان رقابت در ژانویه تحقیقاتی را به دلیل توافق نامه محرمانه بودن که کشورهای اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) را معاف کرد ، آغاز کرد.

سازمان رقابت اخیراً اطلاعاتی را از شرکت در محدوده تحقیقات درخواست کرده است.

اطلاعات و اسناد مورد انتظار به موسسه رسید.

در بیانیه ای که توسط سازمان رقابت ارائه شد ، یادآوری شد که پس از به روزرسانی شرایط استفاده و حریم خصوصی WhatsApp ، که شامل اشتراک داده ها است و تأیید این موارد توسط کاربران ، در 11 ژانویه اقدام موقت انجام شد.

در این بیانیه ، بیان شد که به روزرسانی برنامه ریزی شده توسط واتس اپ در سطح جهانی به 15 مه 2021 موکول شد و اظهارات زیر بیان شد:

ما مطلع شده ایم که به دنبال تصمیم احتیاطی که توسط سازمان رقابت و تحقیقات انجام شده به روزرسانی مذکور که شامل به اشتراک گذاری داده ها توسط WhatsApp است برای هیچ کاربر در ترکیه  از جمله کاربرانی که آن را تأیید می کنند عملی نمی شود.

istanbulyar.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *