آخرین مقالات

تبلیغات

شورای رقابت ترکیه شرکت‌های تبلیغاتی و فروش گوگل، گوگل بین المللی، گوگل ال‌ال‌سی، گوگل ایرلند و آلفابت را به پرداخت 296 میلیون و 84 هزار و 899 لیر جریمه محکوم کرد.

شورای رقابت ترکیه با انتشار اطلاعیه ای دلیل جریمه گوگل و شرکت‌های تابعه آن را سوء استفاده این شرکت از تسلط خود بر خدمات جستجوی اینترنتی اعلام کرده است.

در این اطلاعیه تاکید شده که جریمه مذکور پس از بررسی تمامی دلایل و مدارک مرتبط با ادعاهای مطرح شده درباره نقض قوانین مرتبط با رقابت آزاد توسط شرکت گوگل صادر شده است.

شورای رقابت ترکیه عنوان داشته که گوگل با سوء استفاده از وضعیت مسلط خود بر جستجوی اینترنتی، موتورهای جستجوی و رقبای محلی خود را متحمل ضرر و زیان کرده است.

این شورا همچنین به شرکت گوگل شش ماه برای اصلاح رویه موجود فرصت داده است. پس از اصلاح رویکرد نیز گوگل باید هر ساله گزارشی از فعالیت های خود در این زمینه را به شورای رقابت ترکیه تسلیم نماید.

شرکت گوگل فرصت 60 روزه ای برای ارائه درخواست بررسی حکم صادره توسط شورای رقابت ترکیه به دادگاه‌های اداری آنکارا را دارد.

خبرگزاري آناتولي اخبار خود از طريق سامانه مدیریت خبر (HAS) براي مشترکین رسانه‌ای ارسال و فقط بخشي از آنها را خلاصه و در وبسايت خود منتشر ميكند. بنابراين براي دريافت اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استانبولیار ، مرجع اطلاع رسانی فارسی زبانان ترکیه با تایید اشتراک در نوتیفیکیشن هم ما را خوشحال کنید و هم در لحظه از آخرین اتفاقات سایت باخبر بشید.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها