بیمه دوگا T.C که پایه های آن در سال 2013 گذاشته شد. فعالیت بیمه خود را با اخذ مجوزهای بیمه از معاونت خزانه داری نخست وزیری در 18 فوریه 2014 آغاز کرد.

دوگا سیگورتا در تمامی شعبه ها به جز عمر (آتش سوزی، حمل و نقل، تصادف، مهندسی، کشاورزی، حفاظت حقوقی، حوادث شخصی، سلامت، مسئولیت، اعتبار) بر اساس مفاد قانون بیمه شماره 5684 مورخ 3 ژوئن 2007 فعالیت می کند.

این شرکت با 1850 نمایندگی حرفه ای، کارگزاران و کانال های بانکی، شبکه خدمات گسترده و خدمات کمکی در سراسر کشور، بالاترین کیفیت خدمات را به بیمه شدگان خود ارائه می دهد.

از روزی که Doğa Sigorta فعالیت خود را آغاز کرد، Swiss Re، Scor Re، Milli Re، Gic، Hanover Re، Arch Re، Amlin Re; با به اشتراک گذاشتن ریسک‌ها در تمامی شعب با قدرتمندترین شرکت‌های بیمه اتکایی جهان مانند اکسیس ری، جایگاه مهمی در بخش بیمه ملی و بین‌المللی به دست آورد و ریسک‌های خود را به حداقل رساند.

به عنوان یک شرکت محلی، Doğa Sigorta با ساختار مالی قوی، انطباق با فناوری، مزایایی که برای جامعه در مسئولیت اجتماعی، شفافیت، دسترسی، رویکرد نوآورانه و پایبندی به ارزش‌های اخلاقی به ارمغان می‌آورد، یکی از قابل اعتمادترین شرکت‌ها در این بخش است. و قول می دهد

با توجه به بیمه مشارکت که در سال 1394 نتوانست حوزه های کاربردی زیادی را در کشورمان پیدا کند، شرکت ما؛ با بررسی رویه‌های داخلی و بین‌المللی، کارهای زیرساختی لازم را به پایان رساند و از خرداد 1394 در بخش بیمه مشارکت آغاز به فعالیت کرد.

به منظور گسترش بیمه مشارکت، رویه های جهانی مورد بررسی قرار گرفت و بیمه مشارکت مدل پنجره ای برای اولین بار در کشورمان توسط دوگا سیگورتا اجرا شد. Doğa Sigorta با این برنامه زمینه جدیدی در این بخش ایجاد کرد.

Doğa Sigorta با تیم مدیریت مجرب خود در این بخش، در پایان سال 2017 با اصل اعتماد در طبیعت، در بین 10 شرکت برتر در این بخش، هم از نظر تولید و هم کیفیت خدمات برتر، قرار گرفت.

خدمات شرکت بیمه Doğa Sigorta :

بیمه سلامت ( برای اقامت توریستی )

بیمه بدنه خودرو Kasko

بیمه شخص ثالث

بیمه آتش سوزی

بیمه زلزله ( داسک )

بیمه سفر

بیمه حمل و نقل

بیمه تمام ریسک های ساختمانی

بیمه حوادث