شرکت تورک نیپون در 1 می 1991 با سرمایه 25 میلیارد لیره با مشارکت بانک توسعه ترکیه و بزرگترین شرکت بیمه ژاپن، نیپون فایر اند مارین، تأسیس شد.

سایر سهامداران Türk Nippon Sigorta که با تصاحب 85.22 درصد از سهام سومربانک در 6 اکتبر 1998 تغییرات عمده ای در ساختار سرمایه خود ایجاد کرد، به بانک توسعه ترکیه با 10 درصد سهام و Nippon Fire & Marine با سهام تبدیل شدند.

Türk Nippon Sigorta که 96.24 درصد سهام آن در سال 2000 به صندوق بیمه سپرده پس انداز منتقل شد، توسط گروه HNS در اکتبر 2001 خریداری شد و پس از باقی ماندن در گروه HNS تا نوامبر 2008، اکثر سهام آن توسط گروه هارل خریداری شد.

بیمه ترک نیپون از سال 2008 با تیم پویا و حرفه ای خود با پشتوانه قدرت و حمایت گروه هارل به فعالیت های بیمه ای خود ادامه می دهد.

“از ابتدای سال 2008، گروه هارل، یکی از مهم ترین گروه های بیمه در اسرائیل، مذاکراتی را با گروه HNS برای خرید اکثر سهام این شرکت آغاز کرد. از نوامبر 2008، این مذاکرات تکمیل شد و اکثریت سهام ترک. نیپون سیگورتا به گروه هارل منتقل شد.

امروزه که مفهوم مسئولیت اجتماعی به عنوان بخشی از ارزش های شرکتی قرار گرفته است، ایجاد تفاوت با کمک به جامعه به مهم ترین موضوع دستور کار موسسات تبدیل شده است.

Türk Nippon Sigorta پروژه های مسئولیت اجتماعی را در دوره های خاص توسعه می دهد و بر اساس نیازهای فرد و جامعه و نیازهای ناشی از این نیازها از نیازهای اجتماعی حمایت می کند.

در سال 2012 مطالعات مشترکی با هلال احمر ترکیه به صورت منظم انجام شد تا کارکنان ما بتوانند به منظور حمایت از اهدای خون، خون اهدا کنند. پروژه مذکور همچنان در حال انجام است. علاوه بر این، شرکت ما از پروژه جمع آوری کلاهک های جمع آوری شده در کمپین “بیایید کلاه های آبی را جمع آوری کنیم _ بیایید بر موانع غلبه کنیم” که تحت رهبری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه Ege آغاز شده است، جمع آوری کلاه ها و تحویل آنها به شرکت بازیافت و ارائه آنها حمایت می کند. ویلچر برای شهروندان معلول ما که با گزارشات خود به دانشکده دندانپزشکی اتحادیه اروپا مراجعه می کنند.

علاوه بر این، او به اجرای پروژه‌های مسئولیت اجتماعی با دانشگاه‌های مختلف و همکاری با سازمان‌هایی مانند بنیاد داوطلبان آموزش ترکیه، Lösev، انجمن نابینایان شش نوکتا، هلال احمر ترکیه و بنیاد معلولان ادامه می‌دهد. .

پروژه های مسئولیت اجتماعی :

بنیاد امید برای کودکان مبتلا به سرطان (KAÇUV) `پروژه بیمه خانه خانوادگی

بنیاد معلولان «مغازه‌ای که به شما لبخند می‌زند».

بنیاد پناهگاه زنان بام بنفش `پروژه روز زن.

بنیاد کودکان مبتلا به سرطان خون (LÖSEV) `پروژه بیمه

بنیاد برای کودکان نیازمند حمایت (KORUNCUK) `پروژه تولد / اهداء

بنیاد داوطلبان آموزشی ترکیه (TEGV) “حمایت آموزشی یک ساله از کودکان به تعداد آژانس های ما”

اهدای منظم خون هلال احمر ترکیه

دانشگاه Ege و انجمن شش نقطه برای نابینایان “بیایید پوشش ها را جمع کنیم، بر موانع غلبه کنیم”

بنیاد Koruncuk “پروژه کمک آموزشی حمایتی برای کودکان نیازمند”

بنیاد امید برای کودکان مبتلا به سرطان (KAÇUV) “پروژه گام به گام – دوی ماراتن استانبول”

انجمن سندروم داون ترکیه (DSD) “پروژه آموزشی – چهل و یکمین ماراتن وودافون استانبول”

خدمات شرکت بیمه تورک نیپون :

بیمه سلامت ( برای اقامت توریستی )

بیمه مسکن

بیمه زلزله ( داسک )

بیمه محل کار

بیمه بنده خودرو ( کاسکو )

بیمه شخص ثالث

بیمه سفر

بیمه حوادث

بیمه تکمیلی

بیمه حمل و نقل

بیمه تمام ریسک های ساختمانی

بیمه آتش سوزی