تجارت

فرصت های تجاری عمان در موسیاد ازمیر مورد بحث قرار گرفت

“فرصت های تجاری عمان” در MUSIAD ازمیر مورد بحث قرار گرفت

بلال سایگالی ، رئیس اتحادیه صنعتگران و بازرگانان مستقل (MUSIAD ازمیر ، گفت که این جلسه با مشارکت ظهیر بن محمد آل کعبی ، رئیس سلطنت اتاق بازرگانی و صنایع عمان و البرائیمی و هیئت همراه برگزار شد.

فرصت تجاری عمان در ازمیر

افزایش حجم تجارت بین دو کشور.

در این نشست با مضمون “فرصت های تجاری عمان” ، اعضای شعبه ازمیر موسیر میزبان ظاهر بن محمد آل کعبی ، رئیس سلطان نشین اتاق بازرگانی و صنایع عمان البرعیمی و هیئت همراه وی بودند.

در برنامه ای که عمان ، در بازار خاورمیانه و تجارت منطقه ای  قرار گرفت ، سابوهی عطار ، کنسول افتخاری ازمیر تونس و عضو MUSIAD ازمیر ، در مورد سفر خود به این کشور و فرصت های سرمایه گذاری صحبت کردند.

بلال سایگلی ، رئیس جمهور موسیر ازمیر در سخنرانی خود اظهار داشت که  موسسات و شعبات مهم صنعتی در ترکیه در ازمیر واقع شده اند و به اندازه اقتصادی ازمیر اشاره کرد.

Saygılı با بیان اینکه تجارت در منطقه خاورمیانه روز به روز و اهمیت آن در بازار افزایش می یابد .

گفت: “ما به عنوان MUSIAD ، که دارای گسترده ترین شبکه سازمان تجارت در جهان است ، تحت رهبری رئیس ما عبدالرحمن Kaan ، ما ما در حال تلاش برای فعال کردن بازرگانان ترکیه در منطقه هستیم.

ما فکر می کنیم که ترکیه ، به ویژه منطقه منا ، به مرکز جذب در منطقه تبدیل خواهد شد.

Saygılı گفت ، “در برنامه فرصت های تجاری عمان ، ما این فرصت را داشتیم که با ظهیر بن محمد آل کعبی ، رئیس جمهور ، حجم تجارت بین ترکیه و عمان را افزایش دهیم .

فرصت تجاری عمان در ازمیر

و در مورد فرصت های  خود صحبت کنیم.

خوشحال کننده بود که ما در مورد توسعه صادرات و واردات و همچنین سرمایه گذاری در منطقهبه آقای کعبی و هیئت همراه ویبسیار متشکرم.

ما به عنوان شعبه ازمیر موسیر ، تمام تلاش خود را برای افزایش تجارت اعضای خود در منطقه و توسعه روابط تجاری ما با عمانمن کاملاً ایمان دارم کهروابط برادری ما تقویت خواهد شد. ”

ظهیر بن محمد آل کعبی ، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع سلطنت عمان البرایمی ، در مورد اقتصاد و فرصت های تجاری البرایمی ، یکی از هفت منطقه صنعتی بزرگ در سلطنت عمان ، توضیحاتی ارائه داد.

کعبی گفت: “ترکیه یک کشور بزرگ و قدرتمند است .

و این رئیس جمهور اردوغان است که این سطح از رتبه خود را به بالاترین سطح رسانده است.

ما پیشرفت ترکیه را در تولید در تجارت و صنعت مشاهده می کنیم.

کالاهای ترکیه در سراسر جهان پذیرفته می شوند ، از جمله عمان. از این نظر ، عمان “ما در صادرات و سرمایه گذاری شما به ترکیه و کل منطقه خلیج فارس با شما هستیم.

ما می خواهیم تجارت مشترک خود را بین ترکیه و عمان توسعه دهیم.

مناطقی وجود دارد که می توانیم در صادرات به یکدیگر کمک کنیم در این جلسه ، ما به زمینه های فرصت اشاره کردیم و بیان کردیم که اعضای MUSIAD باید از فرصت ها در کشور ما استفاده کنند .

ما روابط تجاری دوجانبه خود را تقویت می کنیم.

ما اینجا هستیم تا تعداد افراد را افزایش دهیم و اعضای انجمن را دعوت می کنیم MUSIAD ازمیر برای آشنایی بیشتر با Buraimi پس از همه گیری و دیدن فرصتهای تجاری ما.

من می خواهم از رئیس جمهور بلال Sayg Saylı و خانواده MUSIAD برای میزبانی ما در ازمیر تشکر کنم. “

در جلسه برگزار شده در مسجد و مجتمع بلال سایگالی سالن کنفرانس Ertuğrul Gazi ، سابولی عطار کنسول افتخاری ازمیر تونس همچنین در مورد فرصت های سرمایه گذاری سلطان نشین عمان البرایمی صحبت کرد.

فرصت تجاری عمان در ازمیر

istanbulyar.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا