داد و ستد

فروشگاه زنجیره ای میگروس

میگروس

مرکز خرید میگروس استانبول

فروشگاه زنجیره ای میگروس یکی از مشهورترین سوپر مارکت های زنجیره‌ای است که در کشور ترکیه دارای شعبات زیادی است و چندین مجتمع تجاری نسبتاً بزرگی در  استانبول به نام این سوپر مارکت تأسیس شده است.

این برند هایپرمارکت ریشه سوئیسی دارد.که در سال 1954 در شهر استانبول تاسیس میشود.

این فروشگاه با ارائه عمومی غذا و لوازم با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تحت کنترل شهرداری افتتاح شد.

فروشگاه زنجیره ای میگروس نه تنها کالاهای مورد نیاز مردم را به آن‌ها نزدیک‌تر کرد، بلکه یک شکل منحصر به فرد “شهر سرگرمی” برای کودکان تبدیل شد.

در سال 2017، 95.5% از سهام میگروس توسط kipa تکمیل شد؛ در نتیجه‌ی آن میگروس صاحب ۳۲۰۰۰۰ متر مربع شامل ۴۸ هایپرمارکت و ۴۸ سوپرمارکت و ۷۲ سوپرمارکت آنلاین شد. kipa با ادغام ۲۶ مرکز خرید، مرکز خرید میگروس به یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید با مجموع ۳۰ شعبه تبدیل شد.

ذر کنار این خدمات در مرکز خرید میگروس استانبول تعدادی فروشگاه دیگر از قبیل پوشاک و لوازم منزل، خدمات موبایل و لوازم الکتریکی قرار دارد که می‌توان از آن‌ها به موارد زیر اشاره کنیم:

امکانات و بخش‌های مرکز خرید میگروس استانبول

MIGROS1

 

از آنجایی که مشتریان و مراجعه کنندگان مرکز خرید میگروس استانبول بیشتر افرادی بومی همان منطقه هستند، خدماتی که ارائه می‌دهند خیلی جنبه‌ی توریستی ندارد، ولی با این حال این مرکز خرید دارای بخش‌های زیر می‌باشد:

. پارکینگ
. مجموعه رستوران‌ها
. زمین بازی

ابن فروشگاه همچون هایپرمارکت های دیگر مثل کارفور و … کارتی مخصوص به خود به نام مانی کارت دارد که با آن می توان از تخفیفات ویژه این مارکت بزرگ استفاده کرد.

این فروشگاه با توجه به بزرگی مساحت و برندهایی که در آن وجود دارد با شماره گذاری M مشخص میشود.

به عنوان مثال می توان یه این موضوع اشاره کرد که فروشگاه هایی که بالاتر از 3M هستند مجاز به فروش مشروبات الکلی و … هستند و فروشگاه های کمتر نمی توانند این محصولات را بفروش برسانند.همچنین فروشگاه اینترنتی میگروس امکان فروش مشروبات الکلی را ندارد.


اگر شما از این فروشگاه خرید کردید و یا تجربه ای دارید ما را همراهی کنید!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا