آخرین مقالات

منصوب شدن گوخان یوکسل

گوخان یوكسل موفق ترین شهردار منطقه استانبول برای دومین بار منصوب شد

در ارزیابی عملکرد شهرداران منطقه که توسط شرکت تحقیقاتی SONAR در سراسر استانبول انجام شد ، شهردار کارتال ، گوخان یوکل در میان 39 شهردار مقام اول را کسب کرد.

منصوب شدن گوخان یوکسل

منصوب شدن گوخان یوکسل موفق ترین شهردار منطقه استانبول برای دومین بار

خطاب به کسانی که در نظرسنجی انجام شده توسط SONAR در آوریل شرکت کردند ، “آیا خدمات عمومی و پروژه های شهردار کلانشهر شما موفق است؟” با توجه به پاسخ های داده شده ، شهردار کلانشهر استانبول ، اکرم امامو اوغلو با نرخ 56.9٪ به عنوان موفق ترین “شهردار کلانشهر” برجسته شد.

در همان سوالی که از 39 شهردار منطقه استانبول پرسیده شد ، 67.2 درصد از شرکت کنندگان در کارتال اظهار داشتند که شهردار کارتال ، گوخان یوکسل را موفق می دانند. با این نرخ ، شهردار گوخان یوکل موفق شد در منطقه ای که در استانبول خدمت می کرد ، به عنوان اولین شهردار با بالاترین میزان موفقیت شناخته شود.

شهردار Gökhan Yüksel در نظرسنجی انجام شده توسط شرکت Sonar Research در تاریخ 1 نوامبر – 27 دسامبر 2020 به عنوان “موفق ترین شهردار منطقه استانبول” شناخته شد.

بسیج خدمات عالی

گوخان یوكسل كه از روز روی كار آمدن خود دست به موارد بسیاری زده است ، همچنان پروژه های وعده داده شده خود را در دوره انتخابات یكی یك ادامه می دهد.

همچنین در این دوره ، مرکز ارتباطات محله ایجاد شد تا شهروندان بتوانند به راحتی خواسته ها و مشکلات خود را به شهرداری برسانند و راه حل های سریع خواسته ها و مشکلات خود را ارائه دهند.

مرکز شغلی کارتال ، گردآوری جویندگان کار و کارفرمایان ، ایجاد شد

مرحله اول پروژه Cevizli Meydan در مدت زمان کوتاهی به پایان رسید و به عنوان محله و میدان همبستگی به بهره برداری رسید. پانزدهمین مهد کودک شهرداری کارتال که نهاد عمومی با بیشترین مهد کودک است افتتاح شد.

در حالی که کارهای تعمیر و نگهداری و تعمیرات در کلیه پارکهای منطقه انجام می شد ، پارکهای کاملاً جدیدی نیز به بهره برداری رسید در حالی که تمام جاده های نامناسب این منطقه آسفالت شده بود ، اقدامات زیربنایی برای پایان دادن به مشکل سیل با هماهنگی ISKI انجام شد.

منصوب شدن گوخان یوکسل موفق ترین شهردار منطقه استانبول برای دومین بار

istanbulyar.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *