آخرین مقالات

تبلیغات

نمایشگاه بین‌المللی مواد اولیه و فناوری دارویی استانبول

نمایشگاه بین‌المللی مواد اولیه و فناوری دارویی استانبول

پنجمین نمایشگاه داروسازی استانبول(Pharmaist 2023) در روزهای 10 الی 12 خردادماه 1402 در مرکز نمایشگاهی ifm استانبول برگزار میگردد.

Pharmaist 2023 بستری است که جدیدترین محصولات و فناوری‌های صنعت دارویی در آن به نمایش گذاشته می‌شود و محل ملاقات متخصصان داخلی و خارجی است.

Pharmaist پلتفرمی که محل ملاقات متخصصان داخلی و خارجی است و آخرین محصولات و فناوری های این صنعت در آن به نمایش گذاشته می شود.

فرصتی منحصر به فرد برای پاسخگویی به خریدهای مرتبط با مواد شیمیایی، مواد خام و فناوری این بخش است.

صنعت داروسازی جهانی که یکی از مهمترین زیرشاخه های صنایع شیمیایی است و از شتاب رشد سریعی در جهان برخوردار است، از نظر ظرفیت تولید و فناوری در ترکیه به پیشرفت خود ادامه می دهد.

صنعت داروسازی که تأثیر مستقیمی بر سلامت انسان در حوزه علوم زیستی دارد، با مبنای تحقیق و توسعه بالای خود از موقعیت استراتژیک در جهان برخوردار است.

نمایشگاه بین‌المللی مواد اولیه و فناوری دارویی استانبول ۲۰۲۲

• نمایشگاه Pharmaist 2022 در مجموع میزبان 28 غرفه دار بود که 6 نفر از آنها غرفه داران خارجی و 5266 بازدید کننده حرفه ای بودند که 973 نفر از آنها خارجی بودند.

فراموش نکنید که جای خود را در Pharmaist 2023 بگیرید!

اگر می خواهید در این گردهمایی بزرگ صنعت مواد اولیه، مواد اولیه و فناوری های دارویی بین المللی شرکت کنید و با قرار گرفتن در بین شرکت های پیشرو در صنعت داخلی و خارجی از رقابت عقب نمانید، پنجمین دوره بین المللی مواد اولیه، مواد اولیه دارویی و نمایشگاه فناوری داروساز ۲۰۲۳ را از دست ندهید!

همزمان با برگزاری نمایشگاه داروسازی استانبول(Pharmaist 2023) ، نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی استانبول(Cosmetics & Home Care Ingredients 2023)  و نمایشگاه مواد غذایی و مغذی استانبول(2023 Food & Nutritional Ingredients) در روزهای دهم الی دوازدهم خردادماه 1402 در مرکز نمایشگاهی ifm استانبول برگزار خواهد گردید.

تاریخ برگزاری ۱۰ الی ۱۲ خردادماه ۱۴۰۲-(۳۱ می-۰۲ ژوئن  ۲۰۲۳)
محل برگزاری مرکز تجارت جهانی استانبول (IFM)
شرح صنعت صنعت دارویی
آدرس Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Cd. 5/5, 34149 Bakırköy
تلفن ۰۰ ۵۲ ۴۶۸ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایت www.pharmaist.net

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *