آخرین مقالات

نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا استانبول

نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا استانبول

نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا (Fastener Expo Eurasia 2023)  از تاریخ ۰۳ الی ۰۶ خردادماه ۱۴۰۲ در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار می گردد.

در Fastener Expo Eurasia Fair که همزمان با نمایشگاه سخت افزار اوراسیا برگزار شد ، شرکت های داخلی و خارجی فعال در زمینه تولید و تجارت در زمینه های بست های صنعتی، یراق آلات، تعمیرات ساختمانی، سیستم های مونتاژ و نصب، فناوری های تولید اتصال، ذخیره سازی، توزیع و Factory Hardware محصولات و خدمات جدید خود را زیر یک سقف به نمایش خواهد گذاشت.

نمایشگاه Fastener Expo اوراسیافرصتی را برای صنعت فراهم می کند تا با کمک به دستیابی صنعت به اهداف صادراتی در سال های آینده، به سمت بازارهای جدید باز شود.

از سوی دیگر، Fastener Expo Eurasia Fair ، تمام ذینفعان صنعت را در نمایشگاه Tüyap و مرکز کنگره در استانبول بین 24 تا 27 مه 2023 گرد هم می آورد تا در دستیابی به اهداف بخش مشارکت داشته باشد.

همزمان با برگزاری نمایشگاه تجاری بست‌ها و یراق‌های صنعتی اوراسیا (Fastener Expo Eurasia 2023)، نمایشگاه سخت افزار استانبول(Hardware Eurasia 2023)، نمایشگاه بین المللی لوله و فولاد استانبول (TUBE & STEEL İSTANBUL 2023)، نمایشگاه بین المللی سیم و کابل استانبول (Wire TECH Istanbul 2023) در روزهای سوم الی ششم خردادماه ۱۴۰۲ در نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول برگزار خواهد گردید.

تاریخ برگزاری۰۳ الی ۰۶ خرداد ۱۴۰۲- (۲۷-۲۴ می ۲۰۲۳)
محل برگزاریمرکز همایش و کنگره نمایشگاه تویاپ (Tuyap)
شرح صنعتبست های صنعتی، یراق آلات، تعمیرات ساختمانی و…
آدرسCumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
تلفن۰۰ ۱۱ ۸۶۷ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایتwww.fastenerexpoeurasia.com

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *