آخرین مقالات

کنفرانس و نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول

کنفرانس و نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول

نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول (GESS Turkey 2023) در روزهای 04 الی 06 خردادماه 1402 در مرکز همایش و نمایشگاه لطفی کردار استانبول (ICEC) برگزار می گردد.

کنفرانس و نمایشگاه تجهیزات آموزش استانبول دسترسی مربیان به محصولات و راه حل هایی را فراهم می کند که نیاز کلاس مدرن را برآورده می کند و راه یادگیری دانش اموزان را دگرگون می کند ‌.

در کنار این نمایشگاه یک کنفرانس اجرا می شود و GESS TURKEY را به یک رویداد کامل برای صنعت آموزش تبدیل می کند . در این کنفرانس شما امکان آشنا شدن با روش های نوین تدریس و اساتید مجرب را خواهید داشت.

برای اطمینان از ارائه سخنرانان و موضوعاتی که واقعا برای شما مهم است ، با اعضای جامعه آموزشی در تماس مداوم است.

این رویداد بهترین موارد را در زمینه تجهیزات آموزشی به نمایش می گذارد تا به معلمان کمک کند تا آموزش بهتری داشته باشند و دانش آموزان نیز یادگیری موثر تری داشته باشند

این نمایشگاه در معرض دید جدیدترین نوآوری ها در محصولات و خدمات آموزشی و همچنین نمایش زنده رهبران بازار جهانی قرار دارد. به عنوان بخشی از نمونه کارهای تاسیس نمایشگاه ها و کنفرانس های آموزشی کلاس جهانی ، GESS Turkey دارای بیش از ١٠٠ برند برتر آموزشی جهانی است که بهترین و جدیدترین محصولات را از کل حوزه آموزشی به نمایش می گذارد.

برای همه سطوح حرفه ای آموزشی طراحی شده است ، چه شما یک مدیر باشید ، چه رئیس تدارکات ، چه رئیس گروه ، چه رئیس دانشگاه هستید ، چه استاد ، معلم هستید یا فقط درگیر آموزش هستید برای هر شخص اطلاعات مناسبی وجود دارد

تاریخ برگزاری۰۴ الی ۰۶ خردادماه ۱۴۰۲- (۲۷-۲۵ می ۲۰۲۳)
محل برگزاریکنگره مرکزی استانبول(ICC)
شرح صنعتتجهیزات آموزشی
آدرسHarbiye, Darülbedai Caddesi No:3, 34367 Şişli/İstanbul
تلفن۰۰ ۹۰ ۳۷۳ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایتwww.gess-turkey.com

بروزترین تقویم نمایشگاه های استانبول ترکیه

توجه : با توجه به امکان جابجایی تاریخ برگزاری نمایشگاه ، خواهشمندیم قبل از هر اقدامی با سایت رسمی نمایشگاههای ترکیه یا آزانس های مسافرتی معتبر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *