آشنایی با کشور ترکیه

ترکیه، کشوری است که موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی داشته و بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در اروپا قرار دارد. این کشور در طول تاریخ خود به عنوان مانع و پل ارتباطی بین دو قاره عمل کرده است. کشور ترکیه در منطقه خاورمیانه و در شرق دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور در تقاطع شبه جریزه بالکان و قفقاز قرار گرفته است. ترکیه از نظر وسعت سرزمین و جمعیت در بین کشورهای بزرگ و پر جمعیت منطقه قرار دارد و مساحت زمین آن از هر کشور اروپایی بیشتر است. بخش عمده ای از خاک این کشور که در آسیا واقع شده است، شامل شبه جزیره مستطیلی شکل آسیای صغیر است که به آناتولی (آنادولو) معروف بوده و در شرق آن، بخشی از یک منطقه کوهستانی که به عنوان کوهستان ارمنستان شناخته می شود، قرار دارد. بخش کوچک تر این کشور نیز که تراکیه (تراکیا) نام داشته و در قسمت جنوب شرقی اروپا واقع شده است، بازمانده کوچکی از یک امپراتوری بزرگ است که روزگاری در بیشتر مناطق بالکان گسترش یافته بود.
سفر و مهاجرت برای تفریح ، کار و زندگی به یک کشور خارجی از جمله ترکیه که جزو توریستی ترین کشورهای دنیا حساب میشود یک تصمیم بسیار مهم و بزرگ می باشد که هر شخصی باید قبل از سفر و مهاجرت با تمامی این مسائل ” قوانین ، قیمتها ، مکانهای توریستی و تفریحی ، سبک زندگی ، زبان و آداب رسوم و … ” آن کشور آشنا شود ، تا در طی سفر ، زندگی و کار مشکلی برای آن شخص پیش نیاید . تیم استانبولیار با در اختیار گذاشتن مطالب ارزشمندی که با بیش از 14 سال تجربه زندگی و کار در شهرهای بزرگ ترکیه از جمله ” استانبول ، آنتالیا ، ازمیر ، آنکارا و … ” در ترکیه کسب کرده است به شما این امکان را میدهد که قبل از سفر و مهاجرت به ترکیه با تمامی این مسائل کاملا آشنا شوید . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با کشور ترکیه برای زندگی ، مهاجرت ، کار و تفریح در این کشور مطالب بسیار زیاد و ارزشمند در این سایت را مطالعه فرمایید . در صورت نیاز با تیم پشتیبانی استانبولیار از طریق لینک زیر تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان مجرب ما به تمامی پرسش های شما پاسخ خواهند داد .

تیم استانبولیار با در اختیار گذاشتن مطالب ارزشمندی که با بیش از 14 سال تجربه زندگی و کار در شهرهای بزرگ ترکیه از جمله ” استانبول ، آنتالیا ، ازمیر ، آنکارا و … ” در ترکیه کسب کرده است به شما این امکان را میدهد که قبل از سفر و مهاجرت به ترکیه با تمامی این مسائل کاملا آشنا شوید . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با کشور ترکیه برای زندگی ، مهاجرت ، کار و تفریح در این کشور مطالب بسیار زیاد و ارزشمند در این سایت را مطالعه فرمایید . در صورت نیاز با تیم پشتیبانی استانبولیار از طریق لینکهای زیر تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان مجرب ما به تمامی پرسش های شما پاسخ خواهند داد