محاسبه هزینه اقامت توریستی

نوع درخواست

سال تولد

1988

سن

34 سال

هزینه بیمه

نوع بیمه

تعرفه بیمه

1101.204 لیر

با تخفیف ویژه 15 درصد

936 لیر

مدارک اقامتگاه

آدرس رسمی

0 لیر

گواهی تمکن مالی

0 لیر

هزینه های دولتی

حق خاک

1590 لیر

هزینه کارت

356 لیر

مبلغ پرداختی

1946 لیر

جمع کل هزینه ها

هزینه مدارک

936 لیر

هزینه های دولتی

1946 لیر

جمع کل

2882 لیر
پس از آماده کردن مدارک، در روز اعلام شده بصورت حضوری مراجعه و مدارک را ارائه میدهید. پس از بررسی مدارک توسط مامور اقامت، درصورتیکه نقص مدرک داشته باشید بین 10 تا 30 روز به شما جهت تکمیل زمان داده میشود. در غیر اینصورت برگه ای به شما داده میشود که نشان دهنده مراجعه شماست و بین 1 تا 90 روز باید منتظر دریافت نتیجه درخواست اقامت باشید. اگر اقامت شما تایید شده باشد ظرف چند روز کارت اقامت به آدرس درج شده شما در راندوو ارسال میشود و اگر پرونده رد شده باشد به شما 10 روز جهت اعتراض یا ترک خاک ترکیه زمان میدهند توجه کنید که بعد از درخواست راندوو تمام اتفاقات به شماره موبایل درج شده در راندوو پیامک میشود. پس سعی کنید شماره موبایل معتبر و روشن را اعلام کنید.

ارسال درخواست

دریافت به روز رسانی

ارسال به ایمیل شما

تیم استانبولیار با در اختیار گذاشتن مطالب ارزشمندی که با بیش از 14 سال تجربه زندگی و کار در شهرهای بزرگ ترکیه از جمله ” استانبول ، آنتالیا ، ازمیر ، آنکارا و … ” در ترکیه کسب کرده است به شما این امکان را میدهد که قبل از سفر و مهاجرت به ترکیه با تمامی این مسائل کاملا آشنا شوید . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با کشور ترکیه برای زندگی ، مهاجرت ، کار و تفریح در این کشور مطالب بسیار زیاد و ارزشمند در این سایت را مطالعه فرمایید . در صورت نیاز با تیم پشتیبانی استانبولیار از طریق لینکهای زیر تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان مجرب ما به تمامی پرسش های شما پاسخ خواهند داد

ایمیل ما

شماره پشتیبانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© 2022 Istanbulyar

قیمت ارز

استانبولیار ، مرجع اطلاع رسانی فارسی زبانان ترکیه با تایید اشتراک در نوتیفیکیشن هم ما را خوشحال کنید و هم در لحظه از آخرین اتفاقات سایت باخبر بشید.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها